Woensdag week 16 (17-04-2019)

Oude Kerk
19:00
Uitvoering Pasen Basisschool Bij de Bron.
 

Donderdag week 16 (18-04-2019)

Zuiderkerk
19:30
De Christelijk gemengde zangvereniging ’t Zuiderkoor en het mannenensemble Tehillim geven uitvoering
 

Vrijdag week 16 - Goede Vrijdag (19-04-2019)

Oude Kerk
09:30 Ds. A.L. van Zwet
19:30 Ds. W.C. Polinder
Brede liturgie
 
Nieuwe kerk
19:30 Ds. L. de Wit
 
Zuiderkerk
19:30 Ds. A.D. Goijert (Nijkerk)
 

Zaterdag week 16 (20-04-2019)

Oude Kerk
19:30
Zanguur Stille Zaterdag
 

Zondag week 17 - 1e Paasdag (21-04-2019)

Oude Kerk
08:30 Ds. L. de Wit
10:00 Ds. L. de Wit
18:45 Ds. A. Jonker
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. B. Coster (Vallgorguina – Spanje)
Brede liturgie
16:15 Ds. A.L. van Zwet
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. W.C. Polinder
19:00 Ds. A.L. van Zwet
 

Maandag week 17 - 2e Paasdag (22-04-2019)

Oude Kerk
09:30 Ds. W.C. Polinder
zangdienst - meditatie
 
Nieuwe kerk
08:10
Orgelspel Gijsbert van den Brink
09:00 Ds. L. de Wit
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. A. Jonker
 

Zondag week 18 (28-04-2019)

Oude Kerk
08:30 Ds. A. Jonker
10:00 Ds. A. Jonker
18:45 Ds. H.M. Burggraaf (Wekerom)
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. A.L. van Zwet
16:15 Ds. F. Maaijen (Zwijndrecht)
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. J.P.J. Voets (Ridderkerk)
19:00 Ds. W.G. Hulsman (Genemuiden)
 

Zondag week 19 (05-05-2019)

Oude Kerk
08:30 Ds. M.G.M. Mudde (Hollandscheveld)
10:00 Ds. W.C. Polinder
Bediening Heilige doop
18:45 Ds. A.L. van Zwet
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. A.J. Post ('t Harde)
16:15 Ds. L. de Wit
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. H. van Ginkel (Scherpenzeel)
19:00 Ds. L. de Wit
 

Zondag week 20 - Voorbereiding Heilig Avondmaal (12-05-2019)

Oude Kerk
08:30 Ds. A.L. van Zwet
10:00 Ds. A.L. van Zwet
18:45 Ds. L. de Wit
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. G.C. Klok
16:15 Ds. W.C. Polinder
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. D. Dekker
19:00 Ds. W.C. Polinder
 

Woensdag week 20 - Bezinningsuur Heilig Avondmaal (15-05-2019)

De Aker
19:30
 

Zondag week 21 - Heilig Avondmaal (19-05-2019)

Oude Kerk
08:30 Ds. W.C. Polinder
Bediening Heilig Avondmaal
10:30 Ds. A.L. van Zwet
Bediening Heilig Avondmaal
18:45 Ds. A.L. van Zwet
Voortzetting, dankz.en nabetrachting
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. G.C. Klok
Bediening Heilig Avondmaal
16:15 Ds. G.C. Klok
Dankzegging en nabetrachting
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. A. Jonker
Bediening Heilig Avondmaal
19:00 Ds. A. Jonker
Dankzegging en nabetrachting
 

Zondag week 22 (26-05-2019)

Oude Kerk
08:30 Ds. A.D. Goijert (Nijkerk)
10:00 Ds. L. de Wit
Openbare geloofsbeljdenis
18:45 Ds. W.C. Polinder
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. W.C. Polinder
Openbare geloofsbeljdenis
16:15 Ds. A. Jonker
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. H.J. van der Veen (Sliedrecht)
19:00