Zondag week 51 (17-12-2017)

Oude Kerk
08:30 Ds. H.E. Veldhuijzen (Schelluinen)
10:00 Ds. A. Jonker
Heilige doop
18:45 Ds. J. Harteman (Kampen)
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. G.H. Kruijmer (Lage Vuursche)
16:15 Ds. A.L. van Zwet
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. H. Markus
19:00 Ds. A.L. van Zwet
 

Zondag week 52 (24-12-2017)

Oude Kerk
08:30 Ds. H. Markus
10:00 Ds. H. Markus
18:45 Ds. A.L. van Zwet
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. P. Molenaar (Barneveld)
16:15 Ds. C. van de Worp (Wezep)
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. L. de Wit
19:00 Ds. A. Jonker
 

Maandag week 52 - Eerste Kerstdag (25-12-2017)

Oude Kerk
08:30 Ds. L. de Wit
10:00 Ds. L. de Wit
18:45 Ds. A. Goedvree (Uddel)
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. A. Jonker
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. A.L. van Zwet
19:00 Ds. P.H. van Trigt (Ede)
 

Dinsdag week 52 - Tweede Kerstdag (26-12-2017)

Oude Kerk
09:30 Ds. A. Jonker
meditatie - zangdienst
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. A.L. van Zwet
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. H. Markus
 

Zondag week 1 - Oudjaarsdag (31-12-2017)

Oude Kerk
08:30 Ds. A.L. van Zwet
10:00 Ds. A.L. van Zwet
18:45 Ds. L. de Wit
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. J.A.C. Olie (Genemuiden)
16:15 Ds. H. Markus
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. J.T. Maas (Vinkeveen)
19:00 Ds. H. Markus
 

Maandag week 1 (01-01-2018)

Oude Kerk
10:00 Ds. A.L. van Zwet
 

Zondag week 2 (07-01-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. A.L. van Zwet
10:00 Ds. A.L. van Zwet
18:45 Ds. H. Markus
Bev. ambtsdragers wijken 4 en 5
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. H. Markus
16:15 Ds. L. de Wit
Bev. ambtsdragers wijken 1 en 2
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. A. Jonker
19:00 Ds. L. de Wit
 

Woensdag week 2 (10-01-2018)

Oude Kerk
19:30 Ds. J. Plomp
Bijbellezing
 

Zondag week 3 (14-01-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. C. Boele (Polsbroek)
10:00 Ds. C. Boele (Polsbroek)
18:45 Ds. J. Westland
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. G.C. Klok
16:15 Ds. A. Jonker
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. A.L. van Zwet
Heilige doop
19:00 Ds. E. van den Noort (Emst)
 

Woensdag week 3 (17-01-2018)

Oude Kerk
19:30 Ds. A.L. van Zwet
 

Zondag week 4 (21-01-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. G.C. Klok
10:00 Ds. H. Markus
Bev. ds. W.C. Polinder
14:30 Ds. W.C. Polinder
Intrede
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. A. Jonker
16:15 Ds. D. Dekker
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. A. Beens (Barneveld)
19:00 Ds. A.L. van Zwet