Zondag week 43 (20-10-2019)

Oude Kerk
08:30 Ds. F. Maaijen (Zwijndrecht)
10:00 Ds. F. Maaijen (Zwijndrecht)
18:45 Ds. J. Westland
Brede liturgie
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. L. Hak (IJzendoorn)
Brede liturgie
16:15 Ds. A. Jonker
Bediening Heilige doop

Brede liturgie
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. H. Roseboom (Kesteren)
Brede liturgie
19:00 Ds. A. Langeweg (Haaften)
 

Donderdag week 43 (24-10-2019)

Zuiderkerk
10:00
Rouwdienst van Gijsbert Peter Roordink
 

Zaterdag week 43 (26-10-2019)

Oude Kerk
10:00
Toerustingsdag van de Bond van Hervormde Mannenverenigingen op Gereformeerde Grondslag
13:15
Toerustingsdag van de Bond van Hervormde Mannenverenigingen op Gereformeerde Grondslag
 

Zondag week 44 (27-10-2019)

Oude Kerk
08:30 Ds. A. Jonker
10:00 Ds. A. Jonker
18:45 Ds. C.H. Buitink (Klaaswaal)
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. A.A.A. Prosman (Amersfoort)
16:15 Ds. L. Kruijmer (Ede)
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. A.L. van Zwet
19:00 Ds. G.H. Kruijmer (Lage Vuursche)
 

Zondag week 45 - Kerk & zending (03-11-2019)

Oude Kerk
08:30 Ds. A.L. van Zwet
10:00 Ds. A.L. van Zwet
18:45 Ds. E. Mijnheer (Oene)
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. J.B. ten Hove (Veenendaal)
16:15 Ds. W.J Westland (Giessendam-Neder-Hardinxveld)
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. H.J. van der Veen (Sliedrecht)
19:00 Ds. W.C. Polinder
 

Woensdag week 45 Dankdag voor gewas en arbeid (06-11-2019)

Oude Kerk
15:00 Ds. Tj. Wijnsma
19:30 Ds. A. Jonker
 
Nieuwe kerk
19:30 Ds. W.C. Polinder
 
Zuiderkerk
14:30 Ds. A.L. van Zwet
19:30 Ds. L. de Wit
 

Zondag week 46 (10-11-2019)

Oude Kerk
08:30 Ds. H. Markus (Leerdam)
10:00 Ds. C. Mijderwijk (Meerkerk)
Beroepen predikant wijk 5
18:45 Ds. W.C. Polinder
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. A. Jonker
16:15 Ds. L. de Wit
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. A.L. van Zwet
19:00 Ds. L. de Wit
 

Zondag week 47 (17-11-2019)

Oude Kerk
08:30 Prop. E. Meijer (Ermelo)
10:00 Ds. L. de Wit
18:45 Ds. A. Jonker
16:15 Ds. W.C. Polinder
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. A.L. van Zwet
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. M. Goudriaan (Ede)
19:00 Ds. M. van Dam (Baarn)
 

Zondag week 48 (24-11-2019)

Oude Kerk
08:30 Ds. A. Jonker
10:00 Ds. A. Jonker
18:45 Ds. G.C. Klok
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. J. Mulderij (Wezep)
16:15 Ds. A.L. van Zwet
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. D. Dekker
19:00 Ds. A.L. van Zwet