Woensdag week 33 (15-08-2018)

Oude Kerk
20:00
Slotconcert zomerserie in Oude Kerk Putten
 

Zondag week 34 (19-08-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. A.L. van Zwet
10:00 Ds. A.L. van Zwet
18:45 Ds. W.C. Polinder
Brede liturgie
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. H. Markus
Brede liturgie
16:15 Ds. L. de Wit
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. A. Jonker
19:00 Ds. L. de Wit
 

Zondag week 35 (26-08-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. A.P. Voets (Hoevelaken)
10:00 Ds. W.C. Polinder
Heilige doop - Afsluiting Vakantie bijbelweek

Brede liturgie
18:45 Ds. H. Markus
Brede liturgie
 
Nieuwe kerk
09:00 Prop. J.D. Scherphof (Elburg)
Brede liturgie
16:15 Ds. A. Jonker
Bev. ambtsdragers wijken 1 en 4
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. A.L. van Zwet
bevestiging lidmaat
19:00 Ds. G.M. van Meijeren (Hoevelaken)
 

Vrijdag week 35 (31-08-2018)

Nieuwe kerk
10:00
Rouwdienst van : de heer B. Ruitenberg
 

Zondag week 36 (02-09-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. H. Markus
10:00 Ds. H. Markus
18:45 Ds. G.C. Klok
Brede liturgie
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. A. Jonker
Brede liturgie
16:15 Ds. A.L. van Zwet
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. W.C. Polinder
19:00 Ds. A.L. van Zwet
 

Donderdag week 36 (06-09-2018)

Oude Kerk
14:00 Ds. C. Boele (Polsbroek)
Trouwdienst van: Henri Claus Naberman & Corineke 't Jong
 

Vrijdag week 36 (07-09-2018)

Oude Kerk
14:30 Ds. G.C. Klok
Trouwdienst van Hilbert Ruiter & Gerritje Elisabet van den Heuvel
 
Nieuwe kerk
14:00 Ds. W.C. Polinder
Trouwdienst van: Marinus Tromp & Janna Gijsbertha van den Hoorn
 

Zondag week 37 (09-09-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. J. Plomp
Voorbereiding Heilig Avondmaal
10:00 Ds. J. Plomp
Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:45 Ds. A. Jonker
Brede liturgie
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. A.L. van Zwet
Voorbereiding Heilig Avondmaal
16:15 Ds. W.C. Polinder
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. H. Markus
Voorbereiding Heilig Avondmaal
19:00 Ds. W.C. Polinder
 

Woensdag week 37 (12-09-2018)

De Aker
19:30
Bezinningsuur Heilig Avondmaal
 

Vrijdag week 37 (14-09-2018)

Oude Kerk
15:00 Ds. A.L. van Zwet
Trouwdienst van: Willem van de Langemheen & Gerrigje Neeltje Hamstra
 

Zondag week 38 (16-09-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. A. Jonker
Bediening Heilig Avondmaal
10:30 Ds. L. de Wit
Bediening Heilig Avondmaal
18:45 Ds. L. de Wit
Voortzett., dankzegging Heilig Avondmaal
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. A.L. van Zwet
Bediening Heilig Avondmaal
16:15 Ds. A.L. van Zwet
Dankz. en nabetrachting Heilig Avondmaal
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. H. Markus
Bediening Heilig Avondmaal
19:00 Ds. H. Markus
Dankz. en nabetrachting Heilig Avondmaal
 

Vrijdag week 38 (21-09-2018)

Oude Kerk
15:00 Ds. L. de Wit
Trouwdienst van: Gerhardus Dokter & Eline Bos
 

Zondag week 39 - Opening Winterwerk (23-09-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. A. Jonker
10:00 Ds. A. Jonker
Brede liturgie
18:45 Ds. W.C. Polinder
Brede liturgie
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. J. van Oostende
Brede liturgie
16:15 Ds. F. Maaijen (Zwijndrecht)
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. J.K.M. Gerling (Wapenveld)
19:00 Ds. A.L. van Zwet
 

Vrijdag week 39 (28-09-2018)

Oude Kerk
14:00 Ds. L. de Wit
Trouwdienst van: Dennis van Koesveld & Maria van Winkoop
 

Zondag week 40 (30-09-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. W.C. Polinder
10:00 Ds. W.C. Polinder
18:45 Ds. A.L. van Zwet
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. H. Markus
Heilige Doop

Brede liturgie
16:15 Ds. L. de Wit
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. A. Jonker
19:00 Ds. L. de Wit
 

Vrijdag week 40 (05-10-2018)

Oude Kerk
14:00 Ds. H. Markus
Trouwdienst van: Leendert Vermaas & Willemina Klasina van Putten
 

Zondag week 41 (07-10-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. A. Jonker
Herdenking Razzia oktober 1944
10:00 Ds. A. Jonker
Herdenking Razzia oktober 1944
18:45 Ds. H. Markus
SNAC 16+

Brede liturgie
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. M.G.M. Mudde (Hollandscheveld)
16:15 Ds. D. Dekker
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. A.L. van Zwet
19:00 Ds. J.A.A Geerts (Zalk)
 

Donderdag week 41 (11-10-2018)

Oude Kerk
13:30
Rouwdienst van Mevrouw Domburg
 

Zondag week 42 (14-10-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. J. Veldhuijzen
10:00 Ds. J. Veldhuijzen
18:45 Ds. L. de Wit
16:15 Ds. W.C. Polinder
Aangepaste dienst
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. A. Jonker
Brede liturgie
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. A.L. van Zwet
19:00 Ds. J. Plomp
 

Maandag week 42 (15-10-2018)

Zuiderkerk
10:00
Rouwdienst van Klazina Maria Kieft- van Zevenbergen
 

Zondag week 43 (21-10-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. J. Veldhuijzen
10:00 Ds. A. Jonker
Bediening Heilige doop
18:45 Ds. P. Vernooij (Lekkerkerk)
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. A.L. van Zwet
16:15 Ds. A.L. van Zwet
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. L. Kruijmer (Ede)
19:00 Ds. A.L. van Zwet
 

Vrijdag week 43 (26-10-2018)

Oude Kerk
14:00 Ds. W.C. Polinder
Trouwdienst van: Albertus Adriaan Klaassen & Elisabeth Johanna van den Brandhof
 

Zaterdag week 43 (27-10-2018)

Oude Kerk
10:00
Bond van Hervormde Mannenverenigingen op Gereformeerde Grondslag
13:30
Bond van Hervormde Mannenverenigingen op Gereformeerde Grondslag
 

Zondag week 44 (28-10-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. L. de Wit
10:00 Prop. A. Vonk Noordegraaf (Veenendaal)
18:45 Ds. J.K.M. Gerling (Wapenveld)
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. W.C. Polinder
Brede liturgie
16:15 Ds. J.A. de Koeijer (Ermelo)
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. J.B. ten Hove (Veenendaal)
19:00 Ds. J. Westland
 

Dinsdag week 44 (30-10-2018)

Oude Kerk
10:00
Rouwdienst van : Mw. de Mots
 

Zondag week 45 Zendingszondag (04-11-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. W.C. Polinder
10:00 Ds. W.C. Polinder
18:45 Ds. A.L. van Zwet
16:45 Ds. L. de Wit
Preekbespreking 12-15 jaar
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. H. Markus
Brede liturgie
 
Zuiderkerk
09:30 Prop. G.F. Willemsen (Veenendaal)
19:00 Ds. C.H. Buitink (Klaaswaal)
 

Woensdag week 45 Dankdag voor gewas en arbeid (07-11-2018)

Oude Kerk
15:00 Ds. L. de Wit
19:30 Ds. G.H. Molenaar (Doornspijk)
 
Nieuwe kerk
19:30 Ds. H. Markus
 
Zuiderkerk
14:30 Ds. A.L. van Zwet
19:30 Ds. W.C. Polinder
 

Vrijdag week 45 (09-11-2018)

Nieuwe kerk
11:30 Ds. G.C. Klok
Rouwdienst van: de heer Arend Kleijer
 

Zondag week 46 (11-11-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. R.W. de Koeijer (Bilthoven)
10:00 Ds. R.W. de Koeijer (Bilthoven)
18:45 Ds. J.P.J. Voets (Ridderkerk)
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. W.C. Polinder
Brede liturgie
16:15 Ds. A. Jonker
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. H. Markus
19:00 Ds. A. Jonker
 

Dinsdag week 46 (13-11-2018)

Nieuwe kerk
11:30 Ds. G.C. Klok
Rouwdienst van : mevrouw Jantina Kleijer-Groote
 

Woensdag week 46 (14-11-2018)

Oude Kerk
19:30 Ds. H. Markus
Bijbellezing
 
Nieuwe kerk
13:30 Ds. W.C. Polinder
Rouwdienst van: mevrouw Jannetje van Winkoop-van de Veen