Donderdag week 8 (22-02-2018)

Oude Kerk
18:30 Ds. A.L. van Zwet
Trouwdienst van: Klaas Mulderij & Marjana Gerritje Schuurman
 

Vrijdag week 8 (23-02-2018)

Oude Kerk
13:45 Ds. H. Markus
Trouwdienst van: Arjan Doppenberg & Albertha Henriëtte Dokter
 

Zondag week 9 (25-02-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. W.C. Polinder
10:00 Ds. W.C. Polinder
18:45 Ds. H. Markus
Brede liturgie
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. J.C. Schuurman (Capelle aan den IJssel)
Brede liturgie
16:15 Ds. J. Belder (Harskamp)
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. A.J. Mensink (Elburg)
19:00 Ds. R.W. de Koeijer (Bilthoven)
 

Dinsdag week 9 (27-02-2018)

Nieuwe kerk
13:30
Rouwdienst van : de heer R. van Beek
 

Zaterdag week 9 (03-03-2018)

Oude Kerk
10:00
Rouwdienst van Reinie Timmer - van den Broek
 

Zondag week 10 (04-03-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. J. Plomp
10:00 Ds. J. Plomp
18:45 Ds. L. de Wit
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. A. Jonker
Brede liturgie
16:15 Ds. G. van Wijk (Dordrecht)
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. W.C. Polinder
19:00 Ds. A. Goedvree (Uddel)
 

Zaterdag week 10 (10-03-2018)

Nieuwe kerk
10:00
Rouwdienst van : de heer E. v. Donkersgoed
 

Zondag week 11 (11-03-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. L. de Wit
10:00 Ds. L. de Wit
18:45 Ds. A. Jonker
SNAC Preekbespr. 16+

Brede liturgie
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. A.L. van Zwet
16:15 Ds. W.C. Polinder
Heilige doop
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. H. Markus
19:00 Ds. M. Baan ( Veenendaal)
 

Maandag week 11 (12-03-2018)

Nieuwe kerk
10:00
Rouwdienst van : de heer Lubbersen
 

Woensdag week 11 (14-03-2018)

Oude Kerk
15:00 Ds. Tj. Wijnsma
19:30 Ds. L. de Wit
 
Nieuwe kerk
19:30 Ds. A.L. van Zwet
 
Zuiderkerk
14:30 Ds. W.C. Polinder
19:30 Ds. M.K. de Wilde (Nijkerk)
 

Zondag week 12 (18-03-2018)

Oude Kerk
08:30 Prop. G. Vierwind
10:00 Ds. L. de Wit
Openbare belijdenis des geloofs
18:45 Ds. A.L. van Zwet
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. W.C. Polinder
Brede liturgie
16:15 Ds. H. Markus
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. P.J. den Admirant (Apeldoorn)
19:00 Ds. H. Markus
 

Maandag week 12 (19-03-2018)

Nieuwe kerk
10:00
Rouwdienst van : mevrouw Van Donkersgoed - Blok
 

Zaterdag week 12 (24-03-2018)

Oude Kerk
19:30
Uitvoering Jedid-Jah en De Lofstem
 

Zondag week 13 (25-03-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. D. Dekker
10:00 Ds. A.L. van Zwet
Openbare belijdenis des geloofs
18:45 Ds. W.C. Polinder
Brede liturgie
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. G.A. Termaat (Werkhoven)
Brede liturgie
16:15 Ds. L. de Wit
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. A. Jonker
19:00 Ds. L. de Wit
 

Maandag week 13 (26-03-2018)

Oude Kerk
18:30
Paassingin - school De Schuilplaats
 

Dinsdag week 13 (27-03-2018)

Nieuwe kerk
19:00
Paasviering school de Akker
 

Woensdag week 13 (28-03-2018)

Nieuwe kerk
19:00
Paasviering van Damschool
 
Zuiderkerk
18:30
Paasviering school Hoef
 

Donderdag week 13 (29-03-2018)

Zuiderkerk
19:00
Paasfeest school Huinen
 

Vrijdag week 13 - Goede Vrijdag (30-03-2018)

Oude Kerk
09:30 Ds. L. de Wit
19:30 Ds. A. Jonker
 
Nieuwe kerk
19:00 Ds. H. Markus
 
Zuiderkerk
19:30 Ds. W.C. Polinder
 

Zondag week 14 - Eerste Paasdag (01-04-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. W.C. Polinder
10:00 Ds. W.C. Polinder
18:45 Ds. H. Markus
Brede liturgie
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. L. de Wit
16:15 Ds. A. Jonker
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. A.L. van Zwet
19:00 Ds. H. Roseboom (Kesteren)
 

Maandag week 14 - Tweede Paasdag (02-04-2018)

Oude Kerk
09:30 Ds. A.L. van Zwet
Brede liturgie
 
Nieuwe kerk
08:10
Paasliederen door G. van den Brink
09:00 Ds. W.C. Polinder
Brede liturgie
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. H. Markus
 

Zondag week 15 (08-04-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. H. Markus
10:00 Ds. H. Markus
18:45 Ds. L. de Wit
Heilige doop
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. W.H.Th. Moehn (Hilversum)
Brede liturgie
16:15 Ds. H. van Ginkel (Scherpenzeel)
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. W.C. Polinder
19:00 Ds. C.J. Barth (Nederlangbroek)
 

Vrijdag week 15 (13-04-2018)

Nieuwe kerk
10:00
Rouwdienst van : mevrouw van de Brink
 

Zondag week 16 (15-04-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. D. Dekker
10:00 Ds. L. de Wit
Bevestiging ambtsdrager
18:45 Ds. A. Jonker
Brede liturgie
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. W.G. Hulsman (Genemuiden)
Brede liturgie
16:15 Prop. C.G. Bok
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. H. Markus
19:00 Prop. G.F. Willemsen (Veenendaal)
 

Vrijdag week 16 (20-04-2018)

Oude Kerk
14:00 Ds. A.L. van Zwet
Trouwdienst van: Gerrit Alderliesten & Eefje Johanna Ruitenberg
 

Zondag week 17 - Afsluiting winterwerk (22-04-2018)

Oude Kerk
08:30 Prop. C. Budding (Elspeet)
10:00 Ds. A. Jonker
Brede liturgie
18:45 Ds. A.L. van Zwet
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. W.C. Polinder
Brede liturgie
16:15 Ds. H. Markus
Openbare belijdenis des geloofs
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. L. de Wit
19:00 Ds. H. Markus
 

Woensdag week 17 (25-04-2018)

Zuiderkerk
10:00
Rouwdienst van Lubbert van de Koot
 

Zondag week 18 (29-04-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. A.L. van Zwet
10:00 Ds. A.L. van Zwet
18:45 Ds. D. Dekker
Brede liturgie
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. H. Markus
Brede liturgie
16:15 Ds. H.J. van der Veen (Sliedrecht)
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. A. Jonker
Heilige doop
19:00 Ds. A.J. Mensink (Elburg)
 

Vrijdag week 18 (04-05-2018)

Nieuwe kerk
10:00
Rouwdienst van : Dhr Knoppersen
 

Zaterdag week 18 (05-05-2018)

Oude Kerk
19:30
Bevrijdingsconcert Fontanus.
 

Zondag week 19 (06-05-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. J. Veldhuijzen
10:00 Ds. J. Veldhuijzen
18:45 Ds. F. Maaijen (Zwijndrecht)
Brede liturgie
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. L. de Wit
16:15 Ds. D.J.W. Kok (Oldebroek)
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. A.L. van Zwet
19:00 Ds. A. Jonker
 

Woensdag week 19 (09-05-2018)

Nieuwe kerk
18:30 Ds. W.C. Polinder
Trouwdienst van: Johannes Wouter van Roselaar & Corrie Vis
 

Donderdag week 19 - Hemelvaartsdag (10-05-2018)

Oude Kerk
09:30 Ds. A. Jonker
Brede liturgie
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. W.C. Polinder
Brede liturgie
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. L. de Wit
 

Vrijdag week 19 (11-05-2018)

Oude Kerk
19:15 Ds. H. Markus
Trouwdienst van: Paul Timotheüs Prins & Ariëtte Jacqueline Maria de Boer
 

Zondag week 20 (13-05-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. H.E. Veldhuijzen (Schelluinen)
10:00 Ds. H. Markus
Heilige doop
18:45 Ds. L. de Wit
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. A. Jonker
Brede liturgie
16:15 Ds. A.L. van Zwet
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. W.C. Polinder
19:00 Ds. A.L. van Zwet
 

Maandag week 20 (14-05-2018)

Nieuwe kerk
11:30
Rouwdienst van : mevr. Ruiter
 

Vrijdag week 20 (18-05-2018)

Oude Kerk
14:00 Ds. H. Markus
Trouwdienst van: Cornelis Willem Toes & Aaltje Knoppersen
 

Zondag week 21 - Eerste Pinksterdag (20-05-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. L. de Wit
10:00 Ds. L. de Wit
18:45 Ds. A. Jonker
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. A.L. van Zwet
16:15 Ds. W.C. Polinder
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. H. Markus
19:00 Ds. W.C. Polinder
 

Maandag week 21 - Tweede Pinksterdag (21-05-2018)

Oude Kerk
09:30 Ds. H. Markus
Zangdienst - meditatie

Brede liturgie
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. A. Jonker
08:10
Orgelspel rondom Pinksteren door Gijsbert van den Brink
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. W.C. Polinder