Zondag week 46 (11-11-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. R.W. de Koeijer (Bilthoven)
10:00 Ds. R.W. de Koeijer (Bilthoven)
18:45 Ds. J.P.J. Voets (Ridderkerk)
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. W.C. Polinder
Brede liturgie
16:15 Ds. A. Jonker
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. H. Markus
19:00 Ds. A. Jonker
 

Dinsdag week 46 (13-11-2018)

Nieuwe kerk
11:30 Ds. G.C. Klok
Rouwdienst van : mevrouw Jantina Kleijer-Groote
 

Woensdag week 46 (14-11-2018)

Oude Kerk
19:30 Ds. H. Markus
Bijbellezing
 
Nieuwe kerk
13:30 Ds. W.C. Polinder
Rouwdienst van: mevrouw Jannetje van Winkoop-van de Veen
 

Vrijdag week 46 (16-11-2018)

Nieuwe kerk
18:30 Ds. W.C. Polinder
Trouwdienst van: Jouke van der Wal en Gera Kuiper
 

Zondag week 47 Voorbereiding Heilig Avondmaal (18-11-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. H. Markus
10:00 Ds. H. Markus
18:45 Ds. A. Jonker
Brede liturgie
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. J. Veldhuijzen
16:15 Ds. A.L. van Zwet
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. W.C. Polinder
19:00 Ds. A.L. van Zwet
 

Woensdag week 47 Bijbellezing (21-11-2018)

Oude Kerk
19:30 Ds. A. Jonker
Tevens bezinning HA
 

Zondag week 48 Bediening en viering Heilig Avondma (25-11-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. D. Dekker
10:30 Ds. H. Markus
18:45 Ds. H. Markus
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. L. de Wit
16:15 Ds. L. de Wit
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. W.C. Polinder
19:00 Ds. W.C. Polinder
 

Woensdag week 48 Bijbellezing (28-11-2018)

Oude Kerk
19:30 Ds. L. de Wit
 

Zondag week 49 1e adventszondag (02-12-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. A. Jonker
10:00 Ds. A. Jonker
18:45 Ds. W.C. Polinder
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. A.L. van Zwet
16:15 Ds. A.L. van Zwet
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. L. de Wit
Bediening Heilige doop
19:00 Ds. G.C. Klok
 

Woensdag week 49 Bijbellezing (05-12-2018)

Oude Kerk
19:30 Ds. A.L. van Zwet
 

Zondag week 50 2e adventszondag (09-12-2018)

Oude Kerk
08:30 Ds. L. de Wit
10:00 Ds. L. de Wit
18:45 Ds. A.L. van Zwet
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. A. Jonker
16:15 Ds. J. van Oostende
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. H. Markus
19:00 Ds. M. Messemaker (Nijkerk)
 

Woensdag week 50 Bijbellezing (12-12-2018)

Oude Kerk
19:30 Ds. W.C. Polinder
 

Zondag week 51 3e adventszondag (16-12-2018)

Oude Kerk
08:30 Prop. G. Vierwind
10:00 Ds. W.C. Polinder
Bediening Heilige doop
18:45 Ds. L. de Wit
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. H. Markus
16:15 Ds. A. Jonker
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. A.L. van Zwet
19:00 Ds. A. Jonker